easy

3 miesiące darmowej subskrypcji1 & Karta RFID dołączona

Chcemy jak najbardziej ułatwić Ci ładowanie, niezależnie od tego, czy jeździsz hybrydą plug-in czy autem w pełni elektrycznym. Dlatego oferujemy najlepszą elastyczność naszą taryfą easy. Nasza taryfa easy zapewnia swobodę ładowania w dowolnym miejscu i dowolnej porze zawsze oferując najlepsze ceny od naszych operatorów punktów ładowania. Życie zmienia się szybko – dzięki taryfie easy, masz możliwość anulowania jej w dowolnym momencie. Zarezerwuj taryfę easy już dzisiaj i uzyskaj dostęp do jednej z największych sieci ładowania w Europie.

Ładunek podstawowy 0,00 EUR przez pierwsze trzy miesiące, później 14,99 PLN/miesiąc1
Okres wypowiedzenia Zakończenie umowy nastąpi z końcem miesiąca kalendarzowego, następującego po dniu wypowiedzenia umowy2
Ładowanie Ceny mogą się różnić w zależności od operatora danej stacji ładowania. Przed rozpoczęciem ładowania prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi cenami w aplikacji My easy Charge-App.

Roaming

Państwa
(Kliknij, aby zobaczyć stawki za ładowanie dla poszczególnych państw.)
Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Niderlandy, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Extras

Opłata za zgubienie karty 30,96 PLN

* Arkusz z cennikiem i danymi produktów
Pobierz

Wszystkie ceny zawierają VAT

1Klienci, którzy zarejestrowali się do taryfy easy, są zwolnieni z opłaty podstawowej przez pierwsze 3 miesiące. Oferta obowiązuje tylko dla pierwszej umowy i nie można jej przenosić na inne. Po 3 miesiącach będą obowiązywać normalne warunki taryfowe. Akcja promocyjna wejdzie w życie poprzez aktywację Państwa umowy na ładowanie. Aktywacja jest możliwa do 31.12.2021.

2Czas trwania umowy w taryfie easy ma czas nieokreślony i możliwe jest wypowiedzenie umowy przez każdą ze stron każdorazowo z końcem miesiąca z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.