3 miesiące darmowej subskrypcji & Karta RFID dołączona 1

easy

Chcemy jak najbardziej ułatwić Ci ładowanie, niezależnie od tego, czy jeździsz hybrydą plug-in czy autem w pełni elektrycznym. Dlatego oferujemy najlepszą elastyczność naszą taryfą easy. Nasza taryfa easy zapewnia swobodę ładowania w dowolnym miejscu i dowolnej porze zawsze oferując najlepsze ceny od naszych operatorów punktów ładowania. Życie zmienia się szybko – dzięki taryfie easy, masz możliwość anulowania jej w dowolnym momencie. Zarezerwuj taryfę easy już dzisiaj i uzyskaj dostęp do jednej z największych sieci ładowania w Europie.

Stałe opłaty

Opłata podstawowa
14,99 PLN / miesiąc

Opłaty za ładowanie w kraju zamieszkania

Ładowanie AC
Ceny mogą się różnić w zależności od operatora danej stacji ładowania. Przed rozpoczęciem ładowania prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi cenami.
Ładowanie DC
Ceny mogą się różnić w zależności od operatora danej stacji ładowania. Przed rozpoczęciem ładowania prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi cenami.

Informacje dodatkowe

Minimalny okres umowy 2
nieokreślony
Karta zastępcza
30,96 PLN

Ładowanie za granicą

(Kliknij, aby zobaczyć stawki za ładowanie dla poszczególnych państw.)
Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

* Arkusz z cennikiem i danymi produktów
Pobierz

-

1. Klienci, którzy zarejestrowali się do taryfy easy, są zwolnieni z opłaty podstawowej przez pierwsze 3 miesiące. Oferta obowiązuje tylko dla pierwszej umowy i nie można jej przenosić na inne. Po 3 miesiącach będą obowiązywać normalne warunki taryfowe. Akcja promocyjna wejdzie w życie poprzez aktywację Państwa umowy na ładowanie. Aktywacja jest możliwa do 31.12.2021.

2. Czas trwania umowy w taryfie easy ma czas nieokreślony i możliwe jest wypowiedzenie umowy przez każdą ze stron każdorazowo z końcem miesiąca z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.