easy

3 měsíce předplatného zdarma1 & RFID karta v ceně

Chceme vám nabíjení co nejvíce usnadnit, ať už řídíte plug-in hybrid nebo plně elektrický vůz. Proto vám nabízíme tu nejlepší flexibilitu s naším tarifem easy. Náš tarif easy vám dává svobodu nabíjet kdykoliv a kdekoliv podle vaší potřeby tím, že vám vždy poskytneme nejlepší cenu od našich operátorů dobíjecích míst. Život se mění rychle - takže tarif easy můžete kdykoliv zrušit. Zarezervujte si tarif easy již dnes a získáte přístup k jedné z největších dobíjecích sítí v Evropě.

Základní cena 0,00 EUR za první tři měsíce, potom 86,99 CZK/měsíc1
Výpovědní lhůta K ukončení smlouvy dochází na konci kalendářního měsíce následujícího po výpovědi.2
Nabíjení Ceny se mohou lišit podle provozovatele nabíjecí stanice. Než začnete nabíjet, zkontrolujte si v aplikaci My easy Charge platný ceník.

Nabíjení v zahraničí

Země
(Kliknutím zobrazíte sazby za nabíjení v jednotlivých zemích)
Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Itálie, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Extras

Náhradní karta 189,81 CZK

*Ceník a produktový list
Stáhnout

Všechny ceny jsou včetně DPH

1Zákazníci, kteří se zaregistrovali pro easy-Tarif, jsou během prvních 3 měsíců osvobozeni od základního poplatku. Nabídka platí pouze pro první smluvní zařízení a není přenosná na jiné. Po 3 měsících platí normální tarifní podmínky. Reklamní akce se uvádí v platnost aktivací Vaší smlouvy o nabíjení. Aktivace je možná do 31. 12. 2021.

2Smlouva v tarifu easy se uzavírá na dobu neurčitou a každá ze smluvních stran ji může vypovědět s výpovědní lhůtou jeden měsíc vždy ke konci daného měsíce.